orgazm-asisi-

O Shot olarak bilinen orgazm aşısı, hastadan alınan kan ile PRP ( Plateletten Zengin Plazma ) hazırlanarak; klitoris ya da G noktası çevresine enjekte edilmesi işlemi olarak tanımlanabilir. PRP yapısında bulunan faktörler sayesinde duyarlılığın artmasını ve buna bağlı olarak da orgazm olmayı kolaylaştırmaktadır. Sağlıklı bir cinsel birliktelik için gerekli olabilen Orgazm Aşısı , Gshot hakkında merak edilenler, aşağıdaki alt başlıklarda verilmiştir.

Orgazm Aşısı , Gshot gibi yöntemlerin tümü, sağlıklı bir cinsel hayatta erkekle kadının aynı hazzı yakalaması için uygulanmaktadır. Bazı kadınlarda cinsel bölgedeki uyarılmalar daha geç ve daha zor olabilmektedir. Bu da hem partner hem de kadın için cinsel sorunların meydana gelmesine neden olabilir.

Orgazm Aşısı Nedir?

Orgazm Aşısı , Gshot gibi yöntemlerin her birini sırasıyla açıklayalım. İlk olarak O Shot adı ile bilinen orgazm aşısının tanımlamasından başlayacak olursak, bunun özel bir PRP yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Yöntem hakkında kişilerin kendi kanının santrifüj yöntemi ile plazma haline getirilmesi ve plazma haline getirilen bu maddelerdeki büyüme faktörlerinin klitoris ya da G noktası çevrisine enjekte edilmesi şeklinde genel bir tanımlama yapılabilir.

Çoğu kadında; gerek cinsel ilişkideki pozisyonlar gerekse erkeğin sperminin G noktasını uyaramaması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. İşte bu sorunlar nedeni ile zaman içerisinde vajina duvarında kalınlaşmalar meydana getirebilmektedir. Bu da kadında orgazm olmayı zorlaştırmakta ve hatta tamamen engelleyebilmektedir.

Orgazm Aşısı Kimlere Yapılabilir?

Orgazm Aşısı , Gshot gibi yöntemlerin hemen hemen her biri, geç orgazm yaşayan ya da bu konuda ciddi sorunları olduğunu düşünen tüm kadınlar için uygulanabilir. Ancak aşağıdaki maddelerde yer alan durumlar mevcutsa o zaman uygulama gerçekleştirilemez:

  • Herhangi bir kanser durumu ya da tümör varlığı tespit edilen kadınlar;
  • Hamilelik durumu bulunan kadınlar;
  • Kolajene ya da uygulama içerisindeki herhangi bir maddeye alerjisi bulunan kadınlar;
  • Bağışıklık sisteminde düşüklük olan ve idrar yolu enfeksiyonu yaşayan kadınlar;
  • Herhangi bir nedenden dolayı vajinal kanaması olan kadınlara bu aşı uygulanamamaktadır.

G Noktası Büyütme Nedir?

Orgazm Aşısı , Gshot yöntemleri içerisinde G noktası büyütme de tercih edilen işlemlerden biridir. G noktası; vajinanın ön duvarında yer alan üretra çevresinde; skene bezleri adı verilen salgı bezlerinin yoğun olduğu alana verilen isimdir. Cinsellikte, kadınlardaki orgazm genellikle G bölgesinin uyarılması ile sağlanmaktadır.

Ancak ilişki esnasında bu bölgenin tam olarak bulunamaması ya da bazı kadınların G noktasının daha az duyarlı olması nedeniyle orgazm sorunları yaşanabilmektedir. İşte bu yüzden özel bir dolgu yöntemi ile hastanın G noktası alanına enjeksiyon yapılmaktadır.

G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

Orgazm Aşısı , Gshot ile çözülen orgazm sorunları gibi G noktası büyütme de bu konuda etkili bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda operasyonun nasıl gerçekleştiğini şu şekilde anlatabiliriz:

  • G noktası büyütme yani G shot için hastaya lokal anestezi uygulanır.
  • Daha sonra hastanın G noktasının bulunduğu alan, tespit edilir.
  • Hyaluronik asit içeren dolgu maddesi hazırlanarak, hastanın bu bölgesine enjeksiyon yapılır.
  • İşlem için diğer yöntem de liposuction ile alınan yağ dokusunun dolgu haline getirilip hastaya uygulanmasıdır.

G Noktası Büyütme İşlemi Sonrası

Orgazm Aşısı , Gshot işlemleri esnasında herhangi bir ağrı ya da acı duyulmamaktadır. Her iki işlemde de hasta gündelik hayatına dönebilir ve cinsel birleşme yaşayabilir. G shot işlemi sonrasında dolgunun kalıcılığı hemen hemen 6 ay sürebilmektedir. Ancak Liposuction yöntemi ile elde edilen dolguda, kalıcılık çok daha uzun sürebilmektedir.

G shot, cerrahi bir işlem olmadığı için hastanın dikkat etmesi gereken ekstra bir gereklilik de bulunmamaktadır.

Klitoral Estetiği Nedir?

Dış Gebelik Belirtileri