Dış Dudak Dolgusu Ankara-

Dış dudak dolgusu Ankara kliniklerinde genital estetiğin sorunsuz şekilde yerine getirilmesine imkan verilmektedir. Uzman doktorlar sizin belirttiğiniz alanlarda estetik işlemlerini genel sağlığınıza asla olumsuz bir etkisi olmadan tamamlayacaktır!

Genital estetik son senelerde en sık tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. Aslına bakılırsa hem kadroların zenginliği hem de içerik konusunda estetik alanının ülkemizde büyük gelişim gösterdiği fark edilmektedir. Sadece yüzde değil aynı zamanda genital bölgede de estetiklerin yapılması ve kadınların kendini daha rahat hissedebilecekleri bir görünüm kazanması için imkan verilmektedir. Sunulan bu genital estetik alternatiflerinden istifade ederken kadınların taleplerinin yanı sıra kadınların sağlık durumunun ve genetik yapılarının bu istedikleri operasyona ne derece izin verdiği konusunda da çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dış Dudak Estetiği

Dış dudak dolgusu Ankara; işlemler vajinanın hem iç dudağında hem de dış dudağında uygulanabilmektedir. Vajinanın ana hatlarını belirleyen unsur dış dudaklar olduğu için bu aşamada daha çok talepte bulunulmaktadır. Dış dudak sayesinde kişilerin vajina görünümlerinin daha simetrik bir hale gelmesi sağlanacaktır. Dış dudak estetiğinin bir riski de bulunmamaktadır. Zaten genel sağlığa ilişkin gerekli olan tahliller öncesinde uygulanacaktır. Dudak estetiği yapılırken cerrahi operasyonların yanı sıra doldu yapılması da söz konusu olabilmektedir.

Dudak dolgusu ile alakalı olarak kişilerin alerji testine de tabii tutulmaları gerekmektedir. Kişilerin dolgu içerisinde kullanılan malzemeye alerjisi olmaması gerekir. Bu konuda uzman ekipler gerekli olan incelemeleri tamamlamaktadır. Kadınların vajinanın dış dudaklarında estetik yaptırmak istemesinin asıl nedeni daha simetrik bir görünüm elde edilmesidir. Operasyon sonrasında kadınların büyük bir kısmının bu operasyondan ve sonuçlardan memnun kaldığı görülmektedir.

Vajinal Estetik

Vajinal Estetik-

Dış dudak dolgusu Ankara dışında kişilerin vajinal daraltma konusunda da uzman doktorlardan talepte bulunmasına imkan verilmektedir.

  • Vajina estetiği ile alakalı olarak en sık talep edilen işlemlerin başında vajina daraltması gelmektedir. Bu işlemlerin özellikle zorlu normal doğumlardan sonra talep edildiği görülür.
  • Kadınların normal doğum sırasında gerekli olan açılmanın yaşanmaması nedeni ile iç kas gruplarında kesiler açılması söz konusu olabilmektedir. Bu durum vajina sağlığını direkt olarak olumsuz yönde etkilemektedir.
  • Vajina sağlığının yeniden kazanılması ve aslına bakılırsa kadınların da hayatlarına daha öz güvenli şekilde devam edebilmesi için bu daraltma işlemi büyük önem arz eder.
  • Bu vajina genişlemesinin cinsel ilikli sırasında da büyük sorunlar meydana getirdiği görülmektedir. Kadınların cinsel ilişki sırasında vajinalarının zarar görmesi, vajinadan istenmeyen seslerin çıkması bu estetiğin gerekli hale geldiğinin sinyallerini veren hususlardandır.

Doğum sonrasında bu işlemlerin daha sık şekilde uygulandığı görülmektedir. Bir doğum planlıyorsanız, doğumun yapılmasının sonrasında bu işlemi tamamlamanız sizin için çok daha verimli bir biçimde tamamlanacaktır. Vajinal estetik ile alakalı olarak kişilerin sorun yaşamaması için iyileşme sürecinde doktorların vermiş olduğu tavsiyelere kişilerin eksiksiz bir biçimde uyması gerekmektedir. İyileşme sürecinde büyük ölçüde cinsel ilişkiden uzak durulması gerekmektedir. Cinsel ilişkiden uzak durulmasının yanı sıra doktorların vermiş olduğu tavsiyelere de uymanız gerekir.

Klitoris Estetiği

Dış dudak dolgusu Ankara; klitorisin üst kısmında yer alan hud doku tabakası üzerinden de estetikler yapılabilmektedir. Kadınların vajinalarında memnun kalmadıkları her detay şile alakalı küçük de olsa bir dokunuş yapılmasına imkan veren bir tıp seviyesi ülkemizde hakimdir. Klitorisin hemen üst kısmında bulunan ve klitorisin üzerini kapatan tabakanın büyük olması durumunda görünüm açısından sorunlu bir yapı kendini gösterebilmektedir. Bu durumda hud dokusunun alınması ya da küçültülmesi yoluna gidilmektedir. Genellikle sadece hud estetiği değil aynı zamanda iç ve dış dudaklarda da estetik uygulanmaktadır. Sonuç bu şekilde daha kapsamlı bir hal alır.

Kadınlar Özgüvenlerini Geri Kazanıyor!

Kadınlar Özgüvenlerini Geri Kazanıyor

Kadınlar Özgüvenlerini Geri Kazanıyor

Oldukça erişilebilir fiyatlar ile sağlıklı şekilde yapılan vajina estetiklerinin sonrasında kadınların hayatlarına çok daha büyük bir özgüven ile devam etme imkanını elde ettiği görülmektedir. Kadınların ikili ilişkilerinde de bu operasyonların sonrasında kendilerini daha net ve yüksek güven ile ifade etmelerine olanak verilmektedir. Tabi ki bu süreç içerisinde iş birliği kuracağınız ekip de büyük önem arz etmektedir. Kişilerin bu alanda uzman olan ve hasta memnuniyeti de oldukça yüksek olan ekiplerden yardım alması gerekmektedir.

 

Ankara Genital Estetik Kliniği 

 

Labioplasti Ameliyat Teknikleri