Ankara Genital Estetik Kliniği-

Ankara Genital Estetik Kliniği 

Ankara genital estetik kliniği sayesinde artık görsel olarak vajinal yapınızda beğenmediğiniz unsurları değiştirme imkanını elde edebilirsiniz. konusunda uzman olan doktorlar sizi daha özgüvenli bir hale getirecek ve istediğiniz görünümü almanızı sağlayacak!

Estetiğin son senelerde oldukça yaygın ve erişilebilir olması kapsamının da gelişmesini beraberinde getirmiştir. Kapsamının gelişmesinin en son noktalarından biri genital estetik olmuştur. Kadınların görünümlerinden memnun olmamaları durumunda vajinal estetik sayesinde istedikleri görünüme çok daha kolay bir biçimde ulaşmaları mümkün kılınmaktadır. Tabi ki bu aşamada elde edilecek olan sonucun çok daha verimli olabilmesi için konusunda uzman olan isimlerden destek almanız gerekmektedir. Konusunda uzman olan ekipler sizin genel sağlık durumunuzu da gözden kaçırmadan, estetik adımının istekleriniz doğrultusunda tamamlayacaktır.

Klitoris Estetiği

Ankara genital estetik kliniği gelen talepleri incelediği zaman bu taleplerin büyük bir kısmının klitoris estetiği ile alakalı olduğunu görmektedir. Klitorisin üzerine kapatan hud adı verilen bir doku bulunmaktadır. Bu dokunun yapısının çok büyük, kalın ya da kırışık olması durumunda görünüm bakımından sorunlar yaşanırken aynı zamanda his konusunda da sorunlar yaşanabilmektedir. Bu hud yapısının üzerinde yapılan operasyonlar ile gerekli olan görünüm düzeltilecektir.

Hud yapısı düzeltilirken klitorise dokunulmayacaktır. Klitorisi birçok siniri içerisinde barındırdığı için hud operasyonunun çok hassas bir biçimde tamamlanması gerekmektedir. Yapılan estetiğin iyileşme sürecinin de oldukça kolay olduğu görülmektedir. Kişilerin bu süreç içerisinde doktorların da tavsiyesine uyarak iyileşme sürecini olabildiğince hızlı şekilde tamamlaması mümkün kılınmaktadır.

Vajinal Daraltma Ameliyatları

Vajinal Daraltma Ameliyatları-

Ankara genital estetik kliniği kapsamında kişilerin özellikle vajinal daraltmak konusunda taleplerini sundukları görülmektedir.

  • Kadınların geçirmiş oldukları zor doğumların sonrasında vajinada büyük genişlemelerin söz konusu olabildiği belirtilmelidir.
  • Vajinanın doğum sırasında iç duvarlarına kesikler atılması kadınların rahim sarkmasına kadar gidebilecek sorunlar ile karşılaşmasına neden olabilmektedir. Bu tür durumların vajinanın görsel yapısını da direkt olarak bozduğu görülmektedir.
  • Vajinanın daraltılma sürecinde iç ve dış dudaklara da operasyon uygulanabilmektedir. Bu şekilde daha simetrik bir sonucun elde edilmesi mümkün kılınmaktadır. Operasyonların yapılmasının öncesinde genel sağlığınızın konsülte edilmesine önem verilmektedir. Genel sağlığınız estetik operasyonlara uygun değilse, operasyon uygulanmayacaktır.

Kadınların vajina daraltma operasyonunun sonrasında vajinal doğum gerçekleştirmesi durumunda operasyonun revize edilmesi gerekebilmektedir. Bu şekilde doğumun herhangi bir olumsuz etkisi olursa bunun ortadan kaldırılması da mümkün olmaktadır. Sezaryen yapılması durumunda ise ameliyatın yinelenmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak vajina herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir.

İyileşme Süreci

Ankara genital estetik kliniği size iyileşme sürecine ilişkin gerekli olan bilgilendirmeleri sunacaktır. İyileşme sürecinin hasarsız bir biçimde tamamlanması için kesinlikle uzman kadronun vermiş olduğu bilgileri yakından takip etmeniz gerekmektedir. İyileşme süreci ile alakalı olarak belirli bir süre cinsel ilişkiden uzak durmanız gerekmektedir. Bu durum bölgenin enfeksiyon kapmasına neden olabilmektedir. Doktorunuz size operasyonun kapsamına göre kaç gün boyunca cinsel ilişkiden uzak durmanız gerektiğine ilişkin gerekli olan bilgileri vermektedir.

Kadınlar Neden Genital Estetik Yaptırıyor?

Kadınlar Neden Genital Estetik Yaptırıyor-

Kadınların genital estetik yaptırmalarının en temel nedenlerinin başında kendilerini istedikleri görsel özelliklere kavuşturmak gelmektedir. Bu aşamada kadınların bazı işlevsel nedenler ile de bu estetiğe yönelebildiği görülmektedir. Örneğin vajinanın giriş kısmının çok genişlemesi nedeni ile kişilerin cinsel ilişki sırasında ses çıkarması gibi sorunlar ile karşılaşabildiği de görülmektedir. Bu durum uzmanlar tarafından yapılan birkaç küçük cerrahi dokunuş ile ortadan kalkmaktadır. Hatta son senelerde işlemlerin lazer ile de sorunsuz şekilde uygulanabildiği, iyileşme sürecinin de bu nedenle daha kolay bir şekilde tamamlandığı görülmektedir.

Bu konuda kişilerin tabularının da son dönemlerde büyük ölçüde yıkıldığı görülmektedir. Genital estetiğin daha erişilebilir fiyatlardan uzman kadrolar tarafından sunulması memnuniyeti büyük ölçüde desteklemektedir. Kişilerin genital estetikten istifade etmesinin sonrasında özgüvenlerinde büyük bir artışın meydana geleceğini de belirtmek gerekir. Hem kendi hayatlarında hem de cinsel hayatlarında daha rahat kendilerini ifade edebilme fırsatını elde etmektedirler. Kadınların genital estetik yaptırmasının sonrasında belirli aralıklar ile kontrole gelmeleri önerilmektedir. Bu aynı zamanda kadın doğum hastalıklarına karşı da bir tedbir niteliğinde olacaktır. Hem genel sağlık durumunda bir sorun olup olmadığı denetlenecek hem de operasyon sonrası durum kontrol edilecektir.

 

 

Klitoris Estetiği Nasıl Yapılır?

 

Rahim Sarkması